Nidavellir: Idavoll (CZ/EN)

TLG131

Nové zboží

Rozšíření originální strategické hry z říše trpaslíků

Skladem

389 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
TLAMA games

Vliv ohavného draka Fafnira se i přes veškerou statečnost nidavellirských trpaslíků šíří dál. Když jeho plameny sežehly i zelené pláně Idavollu, rozzuřený Odin svolal sněm a vyrazil do války!

Idavoll je druhé rozšíření hry Nidavellir. Během prvních tří kol prvního věku nabízí druhá krčma mýtické tvory, severské bohy, valkýry a obry, kteří přidají hře další kolo navíc. Každý nový typ karet přináší efekty ve hře dosud nevídané.

Bohové:
Když získáte přízeň boha, umístíte ho do svého velení a položíte na něj jeden žeton. Žeton můžete odhodit, abyste využili jeho schopnost.

Obři:
Jakmile získáte kartu obra, umístěte ji do svého velení a pod odpovídacího sloupek vaší armády umístěte 1 žeton zajatce. Každá karta obra vyžaduje zajetí 1 karty trpaslíka určitého povolání.

Valkýry:
Jakmile získáte valkýru, umístěte ji do svého velení a na její kartu umístěte žeton síly k nejvyššímu zářezu na stupnici síly. Pokaždé, když splníte požadavek dané valkýry, posuňte její žeton síly o 1 zářez níž na stupnici síly. Na konci hry vám každá valkýra přinese body podle pozice žetonu síly na stupnici dané valkýry.

Mýtičtí tvorové:
Jakmile získáte mýtického tvora, umístěte jej do odpovídajícího sloupku své armády. Každý mýtický tvor má svoji schopnost.

Pravidla a nápovědní karty jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

Autor hry Serge Laget
Jazyk CZ/EN
Počet hráčů 2-5
Herní doba 30-45 min
Minimální věk 10+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Nidavellir: Idavoll (CZ/EN)

Nidavellir: Idavoll (CZ/EN)

Rozšíření originální strategické hry z říše trpaslíků

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru