ESCAPE ROOM - Úniková hra

BF110

Nové zboží

Desková úniková hra

Skladem

819 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Blackfire
Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova!

Úniková hra v podobě deskové hry. V balení najdete 4 scénáře: Útěk z vězení, Virus, Jaderná hrozba a Chrám Aztéků.

Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut. Kódy nacházíte řešením hádanek a robusů. 
Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Toto balení obsahuje 4 napínavé scénáře a každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou čtyř kombinaci klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je zamozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit. Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?


VIDEO: ESCAPE ROOM: Úniková hra - instruktážní video CZ

Jazyk CZ
Počet hráčů 3-5
Herní doba 60 min
Minimální věk 16+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ESCAPE ROOM - Úniková hra

ESCAPE ROOM - Úniková hra

Desková úniková hra

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru