První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

RX0040

Nové zboží

Kooperativní sci-fi hra na téma osídlování Marsu

Skladem

899 Kč vč. DPH

1 579 Kč vč. DPH

-680 Kč

Share:

Výrobce
Rexhry

První Marťané jsou kooperativní hra, ve které hráči představují posádku první kolonie na Marsu. Život na Rudé planetě ale není peříčko, a tak posádka musí šlapat jako hodinky, aby dokázala udržet kolonii v chodu. První Marťané pěkně propojují hru na plánu a tablet či mobil, který řídí příběh. Díky sci-fi tématice si to vše pěkně sedne dohromady.

Ve hře vás čeká šest různých misí (ty jsou ale díky událostem znovu­hratelné), a dokonce je do ní implementován i populární legacy systém, který pěkně propojuje jednotlivé mise v kampaň.

Hra První Marťané je nabitá komponentami. Kromě nezbytných pravidel v ní mimo jiné naleznete i herní plán, 3 oboustranné listy misí, 2 sešity kampaní, 4 osobní desky hráčů, 38 dílků sektorů a prstenců, 13 destiček zařízení a 98 nej­různějších žetonů (modifikace, důležitá místa, vylepšení, náhradní díly, cíle a další). Dále se zde nachází 12 akčních disků, 15 speciální kostek, 125 kostiček (vzorky, stavy apod.), 242 karet (poruchy, vylepšení, zařízení, výzkum, schopnosti atd.) a 3 detailně zpracované figurky (základna a vozidla). Nedílnou součástí hry je i mobilní aplikace.

Autor hry Ignacy Trzewiczek
Jazyk CZ
Počet hráčů 1-4
Herní doba 90 min
Minimální věk 14+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

Kooperativní sci-fi hra na téma osídlování Marsu

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru