Tiletum (CZ/EN)

TLG130

Nové zboží

Strategická desková hra

Skladem

1 349 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
TLAMA games

Jste bohatý obchodník, který chce rozmnožit svůj majetek, získat vliv a uznání! Navštěvujete města rozesetá po celém kontinentu, stavíte obchodní stanice a přispíváte na výstavbu velkých katedrál. Získáváte si přízeň vlivných osobností, zvete je do svých domovů a využíváte jejich jedinečných schopností. Získáváte výhodné zakázky a zdroje k jejich plnění. A nakonec, když přijde čas, se účastníte trhů, které přinášejí velké odměny a uznání. Stanete se největším obchodníkem rané renesance?

Ve hře Tiletum se spolu s ostatními hráči vžijete do rolí bohatých obchodníků, kteří cestují po Evropě od Flander po Benátky během zlatého věku renesance.

Budete cestovat do různých měst, abyste získali obchodní smlouvy na vlnu a železo a také sbírku jejich erbů. Musíte shromáždit potřebné suroviny k plnění smluv, investovat do výstavby monumentálních katedrál, získat přízeň šlechtických rodů a účastnit se významných trhů, na kterých uzavíráte důležité obchody. Budete také využívat služeb významných osob, které budou přijímány ve vašich domech. Získáte tak prestiž, která z vás udělá nejslavnějšího obchodníka renesance.

Tiletum je hra s kostkovým managementem, ve které mají kostky dvojí funkci: získávání zdrojů a provádění akcí. V každém kole se hodí určitý počet kostek. Ve svém tahu si vyberete kostku a získáte počet odpovídajících zdrojů, který se rovná hodnotě kostky, a poté provedete příslušnou akci. Síla akce je nepřímo úměrná hodnotě kostky, takže čím méně zdrojů získáte, tím silnější akce provedete a naopak.

Pravidla jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý kromě sólových karet, ke kterým je přidáván český přehled. 

Autor hry Simone Luciani, Daniele Tascini
Jazyk CZ/ENG
Počet hráčů 1-4
Herní doba 60-100 min
Minimální věk 14+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Tiletum (CZ/EN)

Tiletum (CZ/EN)

Strategická desková hra

0 Komentář(e)
Insert pro hru  Tiletum

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru