Paladinové Západního království

TLG002

Nové zboží

Strategická desková hra

Skladem

989 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
TLAMA games

Hra Paladinové Západního království je zasazena do bouřlivého období Západofranské říše, kolem roku 900 našeho letopočtu. Navzdory nedávným snahám o rozvoj města čelí hraniční osady neustálé vnější hrozbě. Saracéni prozkoumávají hranice, zatímco Vikingové drancují majetek a zvířata. Dokonce i Byzantinci z dalekého východu dávají důvod k obavám.
V roli urozených dam a pánů musíte sjednotit své poddané ve městě, bránit se proti nepřátelům, stavět opevnění a šířit víru po celé zemi. Naštěstí v tom nejste sami. Moudrý král vám na pomoc v tomto snažení vyslal vstříc své udatné rytíře.
Osedlejte koně a naostřete čepele! Paladinové se blíží!

Cílem hry Paladinové Západního království je dosáhnout nejvyššího počtu vítězných bodů (VB) na konci hry. Body se získávají stavbou tvrzí a opevnění, vysíláním misionářů a bojem s cizinci. Každé kolo hráči žádají o pomoc konkrétního paladina a najímají poddané k vykonávání různých činností. V průběhu hry budou hráči postupně zvyšovat svoji víru, sílu a vliv. Kromě toho, že tyto vlastnosti ovlivní skóre na konci hry, budou také určovat význam akcí hráčů. Hra končí po odehrání sedmého kola.

Autor hry Shem Phillips, S J Macdonald
Jazyk CZ
Počet hráčů 1-4
Herní doba 90-120 min
Minimální věk 12+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Paladinové Západního království

Paladinové Západního království

Strategická desková hra

Insert pro hru  Paladinové Západního království  (Paladins of the West Kingdom)
Rozšíření pro trilogii Západního království
Rozšíření strategické deskové hry

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru