Dice Conquest

WZK010

Nové zboží

Kostková fantasy hra

Skladem

499 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Wizkids

Vyzrajte na hordu děsivých příšer. Utkat se s nimi můžete buď sami, nebo ve skupině až 4 klasických fantasy postav a jako zbraň použijte sadu 7 různých kostek, které důvěrně znáte z nejrůznějších RPG dobrodružství. Kostky jsou součástí balení! Dokážete přežít dost dlouho na to, abyste porazili mocného draka Kalterstorma?

V každém kole si vylosujete tři nové karty nestvůr, které se přidají k těm, které zbyly z minulého kola. Poté se hodí všemi dostupnými kostkami a hráči začnou své tahy. Ve svém tahu položíte libovolnou dostupnou kostku na nestvůru a způsobíte jí poškození v hodnotě dané kostky. Pokud se hodnota shoduje s číslem kritického zásahu vaší postavy, můžete použít i svou speciální schopnost! Pokud je celkové poškození větší než zdraví nestvůry, nestvůru porazíte, vezmete si předmět jako kořist (pokud nějaký měla) a kostku přesunete zpět do banku.
Ale ne vždy je to tak jednoduché! Mnohé nestvůry mají speciální požadavky, jako například zlobr, který musí být poražen ještě předtím, než se můžete zaměřit na jiné nestvůry! Nebo Gremlin, kterého lze porazit pouze s třemi poškozeními PŘESNĚ!

Obsahuje 8 karet hrdinů, které můžete vyzkoušet v různých kombinacích a pokusit se přežít až do konce. Jakmile se vám to podaří, můžete přimíchávat další a další přiložené karty pastí, abyste získali další výzvu!

Dice Conquest navrhli Stephen Avery a Eugene Bryant a ilustrace k nim vytvořil Mirco Paganessi. Obsahuje krásnou sadu 7 mnohostěnných kostek.

Autor hry Stephen Avery, Eugene Bryant
Jazyk ENG
Počet hráčů 1-4
Herní doba 30 min
Minimální věk 10+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Dice Conquest

Dice Conquest

Kostková fantasy hra

Podobné zboží

Roloval nahoru