Lorenzo il Magnifico

AL040

Nové zboží

Strategická hra vhodná pro náročné hráče

Zboží již není skladem

899 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Albi
Ve strategické hře Lorenzo il Magnifico se chopíte role hlavy mocného šlechtického rodu v renesanční Florencii. Budete dobývat slávu a prestiž, abyste získali více vítězných bodů než ostatní. Členy své rodiny vyšlete do florentských ulic naplňovat vaše záměry. Někteří budou usilovat o nové zdroje, jiní pro vás dobudou nová území, další zajistí výstavbu honosných budov, podporu ze strany vlivných osobností či uskutečnění velkolepých činů. Na dalších místech pak bude možné těchto úspěchů dále využít.
Členové rodiny nejsou všichni stejní: na začátku každého kola hodíte třemi kostkami, čímž určíte hodnotu jednotlivých členů rodiny pro dané kolo. Jejich hodnota je přitom klíčovým faktorem, který ovlivňuje, na co smíte člena rodiny využít a co vám přinese.
Existuje více cest, jak získat vítězné body, a nelze přitom podcenit ani vztahy k církvi. Partie hry se dělí na 3 etapy, každá z nich se pak skládá ze 2 kol. Na konci každé etapy budete muset osvědčit svou víru - kdo se modlil málo (nebo nejde papeži na ruku), bude přísně potrestán. Po 6 kolech dojde k závěrečnému vyhodnocení - hráč, jemuž se podařilo získat nejvíce vítězných bodů, zvítězí.
Autor hry Flaminia Brasini
Jazyk CZ
Počet hráčů 2-4
Herní doba 120 min
Minimální věk 12+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lorenzo il Magnifico

Lorenzo il Magnifico

Strategická hra vhodná pro náročné hráče

Rozšíření strategické hry

Podobné zboží

Roloval nahoru