Pád nebes (Falling Sky)

FIB010

Nové zboží

Česká verze  válečné hry od známého vydavatelství GMT, která využívá mezi hráči oblíbenou herní mechaniku COIN

Předobjednávka

1 899 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Fox in the Box
Je pozdní léto, roku 54 před Kristem. Řadou promyšlených a nemilosrdných tažení se Caesar ve jménu Říma zmocňuje Galie. Ne všechny místní kmeny však svou porobu přijímají s klidem. Na severu chystá za Caesarovy nepřítomnosti nic netušícím legiím past vůdce Belgů Ambiorix. Na jihu se ctižádostivý syn kmene Arvernů pokouší proti nenáviděným Římanům zvednout jednotné keltské povstání. Podél břehů Rýna narůstá počet bojových družin Germánů. A vlivní Haeduové? Jejich republika je podle všeho pod římskou ochranou spokojena. Dá se však jednomu Galovi věřit byť jen o málo víc než jinému?

Pád nebes přenáší 1 až 4 hráče do samého středu vojenských operací a spletité politiky Římem sice okupované, avšak ne zcela podmaněné Galie. Caesar a jeho tvrdě útočící legie nemohou být všude a konečného triumfu nedosáhnou bez mocných spojenců z řad místních kmenů. Každá z galských konfederací má vlastní cíle a musí dávat dobrý pozor nejen na Římany, ale také na své protivníky mezi Kelty, Belgy nebo Germány. Hráči verbují jednotky, shromažďují spojence, hospodaří s válečnými zdroji a balancují mezi záškodnickými akcemi a rizikem otevřeného boje.

Hra využívá velmi populární systém herní série COIN (od GMT Games), který propojuje historické události a širokou škálu strategických možností napříč celou herní mapou. Díky tomu poskytuje hra Pád nebes přístupný a hluboký historický herní zážitek plný boje, politiky a diplomacie. Proti frakcím, které jsou ovládané samotnou hrou, z nichž každá má jedinečnou strategii, si svou šikovnost mohou v roli Caesara nebo Vercingetoriga vyzkoušet také solitérní hráči. Vojska se dala do pohybu – od Británie přes Ardeny až po Provincii. Zatrubte k útoku!

POZOR! - do 24.2.2020 výhodná předobjednávková cena

Autor hry Volko Ruhnke, Andrew Ruhnke
Jazyk CZ
Počet hráčů 1-4
Herní doba 180-360 min
Minimální věk 14+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Pád nebes (Falling Sky)

Pád nebes (Falling Sky)

Česká verze  válečné hry od známého vydavatelství GMT, která využívá mezi hráči oblíbenou herní mechaniku COIN

Podobné zboží

Roloval nahoru