CATAN - Osadníci z Katanu

AL019

Nové zboží

Rodinná strategická hra

Skladem

860 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Albi

Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí.

Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci.

Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Osadníci z Katanu - společenská hra od ALBI

Autor hry Klaus Teuber
Jazyk CZ
Počet hráčů 3-4
Herní doba 60 min
Minimální věk 10+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

CATAN - Osadníci z Katanu

CATAN - Osadníci z Katanu

Rodinná strategická hra

Rozšíření budovatelské deskové hry  Osadníci z Katanu
S touto doplňkovou sadou můžete hrát Osadníky z Katanu také v pěti nebo šesti hráčích.
Rozšíření budovatelské deskové hry  Osadníci z Katanu
Rozšíření budovatelské deskové hry  Osadníci z Katanu

Podobné zboží

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Roloval nahoru