Escape Room: úniková hra - Rodinná edice

BF257

Nové zboží

Desková úniková hra v rodinné verzi - 3 scénáře

Skladem

819 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Blackfire
Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.
Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Toto balení obsahuje 3 napínavé scénáře, které jsou navzájem příběhově propojené. Každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci čtyř klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Najděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...
Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.
Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?
Jazyk CZ
Počet hráčů 3-5
Herní doba 3x 60 min
Minimální věk 10+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Escape Room: úniková hra - Rodinná edice

Escape Room: úniková hra - Rodinná edice

Desková úniková hra v rodinné verzi - 3 scénáře

Podobné zboží

Roloval nahoru