Dominion - Intriky + zdarma Dominon - Temné časy

AL084

Nové zboží

Samostatně hratelná verze budovatelské karetní hry Dominion + zdarma rozšíření Temné časy

Skladem

869 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Albi
Něco visí ve vzduchu. Správce vypadá, jako by skrýval tajemství. Tvůj věrný sluha tě však varuje. Chystá se spiknutí. Tohle si přece nenecháš líbit. Vymysli vlastní plán, využij svého vlivu a známostí. Vyšli zvědy, zjisti co se chystá. Je baron tvůj přítel nebo je to podvodník? Je na čase povolat žalářníka, ten už si se spiklenci poradí. Výborně! Situaci máš pevně v rukou! Anebo je to všechno úplně jinak?

Dominion - Intriky
 jsou samostatně hratelnou verzí strategické hry Dominion. Přináší do hry více interakce, variability i nové možnosti. Hra Intriky přináší do hry Dominion celkem 25nových karet. V balení nechybí nový druh bodovacích karet, které jsou zároveň vítěznými body. Při kombinaci peněz a vítězných bodů ze základní hry Dominion je hru možné hrát až v 6 hráčích.

---------------------------

Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik let se neurodilo a zlato z královské pokladnice se vytrácí. Nepřátelé číhají všude a vyčkávají na tvé zaváhání. Dokážeš temné časy přečkat a ukázat, že jsi oprávněný držitel trůnu?

Temné časy jsou 6. samostatně nehratelným rozšířením Dominionu. Přináší do hry 35 nových karet království a nové karty s negativním účinkem, které budete zpravidla dávat ostatním hráčům (ruiny), nové karty nahrazující počáteční Statky (útočiště) a karty, jež můžete získat pouze díky jiným kartám. Ústředním tématem tohoto rozšíření je zahazování karet na smetiště. Najdete zde karty, které něco dělají poté, co je zahodíte, stejně jako karty, které zahazování umožňují.

Pro hraní hry Dominion - Temné časy potřebujete základní hru Dominionnebo Dominion - Intriky.

Autor hry Donald X. Vaccarino
Jazyk CZ
Počet hráčů 2-4
Herní doba 30 min
Minimální věk 8+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Dominion - Intriky + zdarma Dominon - Temné časy

Dominion - Intriky + zdarma Dominon - Temné časy

Samostatně hratelná verze budovatelské karetní hry Dominion + zdarma rozšíření Temné časy
Rozšíření pro karetní budovatelskou hru  Dominion

Podobné zboží

Roloval nahoru