Na vlnách neznáma

MN0240

Nové zboží

Dobrodružná kooperativní hra

Předobjednávka

Dostupnost od: 03.05.2021

1 799 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
Mindok

Pirátská dobrodružství ve světě plném magie!


Ahoj, námořníci! V rukách držíte novou dobrodružnou hru od tvůrců Zimy mrtvých, která probudí mořského vlka v každém z nás. Ve hře Na vlnách neznáma se hráči ponoří do života pirátů na palubě té nejskvělejší lodi, jaká se kdy plavila po všech sedmi mořích. Dobrá, možná to není úplně nejskvělejší loď, vlastně se tomu ani neblíží, ale rozhodně to není ta nejhorší! Zahrajte si napínavé scénáře s pomocnou aplikací a prožijte unikátní příběhy, v nichž se spolu s přáteli budete rozhodovat, zda zachráníte svět, nebo ho naopak oškubete o všechny prachy!


Každá partie hry Na vlnách neznáma představuje fantastické dobrodružství plné objevování podivuhodných zákoutí celého světa. Ve hře budete drancovat a plenit, hromadit kořist, zakopávat truhlice s pokladem na tajných místech a zúčastníte se nejedné lumpárny, kterou by vaše maminka dozajista neschvalovala.

Na vlnách neznáma slibuje 5 masivních scénářů, obrovskou knihu příběhů a využití aplikace v mobilu. Hra využívá princip „Crossroads Game“, takže vás čeká hodně příběhových rozhodnutí a to, co hráči dělají, se do příběhu bude promítat. Nikdy si nebudete jisti, co se stane. Ve hře se budete společně plavit na pirátské lodi a budete se snažit plnit své osobní cíle a sem tam i nějaký ten společný.

Autor hry Isaac Vega, J. Arthur Ellis & Mr. Bistro
Jazyk CZ
Počet hráčů 3-7
Herní doba 180 min
Minimální věk 14+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Na vlnách neznáma

Na vlnách neznáma

Dobrodružná kooperativní hra

Podobné zboží

Roloval nahoru