Streets

SFG005

Nové zboží

Budovatelská desková hra

Skladem

759 Kč vč. DPH

Share:

Kdysi to bylo malé a ospalé město, ale cenově dostupné nemovitosti přilákaly umělce, začínající firmy a rodiny. Stěhují se sem celebrity a vlivní lidé a po nedávných archeologických nálezech zažívá turistický průmysl rozkvět. Ulice po ulici se město mění v centrum kultury a obchodu.

Hráči jsou investoři, kteří v rostoucím městě vytvářejí nové atraktivní ulice a investují do nových podniků a domů. Některé ulice se stanou hotspoty pro hipstery, v jiných budou převládat turisté nebo rodiny s dětmi. Jiné se zase stanou vyhrazenými nákupními zónami. Kde bude váš minipivovar nejvíce profitovat? Jaké je nejlepší místo pro obchod s hračkami? Jaké prostředí vytvářejí ostatní investoři a můžete jejich práci využít pro svůj vlastní prospěch?

Jakmile bude každá ulice dokončena, lidé na ní se budou stěhovat do nových budov, které je zaujmou - doufejme, že to bude jedna z vašich budov v nadcházející ulici. Dokážete konkurovat soupeřů a časem rozšířit počet svých příznivců? Abyste vydělali co nejvíce peněz a vyhráli hru, musíte chytře hospodařit s omezenými investičními prostředky, plánovat dopředu a zároveň mít mysl otevřenou novým příležitostem.

Streets je hra s mechanismem přikládáním dílků, ve které hráči společně budují město. Každá budova má jednoduchý vzorec pro zhodnocení, který majiteli vydělává peníze, když je ulice bodována. Zhodnocení ovlivňují ostatní budovy v ulici, takže pro maximalizaci zisku je nezbytné chytré umístění. Kromě toho město obývají hipsteři, rodiny, nakupující a turisté, přičemž každý z nich má svůj vlastní preferovaný typ budovy. Chytře umístěné nemovitosti mohou těžit z rostoucích davů lidí, kteří dále zvyšují hodnotu budov, které navštěvují.

Volitelné rozšiřující moduly přidávají mocné asymetrické schopnosti hráčů a další vrstvy strategie a těžkých rozhodnutí.

Hra Streets je duchovním pokračováním hry Villagers.

Autor hry Haakon Hoel Gaarder
Jazyk ENG
Počet hráčů 1-5
Herní doba 30-60 min
Minimální věk 13+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Streets

Streets

Budovatelská desková hra

Podobné zboží

Roloval nahoru