Teotihuacan: City of Gods

NSKN002

Nové zboží

Strategická desková hra

Skladem

1 099 Kč vč. DPH

Share:

Výrobce
NSKN Games
Vydejte se zpátky v čase do Teotihuacanu - největšího města své doby ve Střední Americe. Staňte se svědky slávy a úpadku mocné civilizace. Taktizujte, bohatněte, získávejte přízeň bohů a staňte se stavitelem velkolepé Pyramidy Slunce. 

Ve hře Teotihuacan: City of Gods každý hráč ovládá skupinu dělníků ve formě kostek, jejíž hodnota roste s každým tahem. Ve svém kole pohybujete dělníky (kostkami) po modulární herní desce, kde si vždy vyberete jednu ze dvou akcí daného místa: buď provedete akci cílové lokace (se zvýšením kostky - vylepšením dělníka), nebo získáte výhodný bonus (ale bez vylepšení dělníka). Během provádění akcí a hospodaření se zdroji objevujete nové technologie, získáváte přízeň bohů, vytváříte příbytky pro obyvatele města a stavíte dechberoucí Pyramidu Slunce v samém srdci města. Hra je rozdělena do tří období. S koncem každého z nich, zatímco se zánik civilizace neúprosně blíží, se vyhodnotí úsilí hráčů a schopnost uživit své dělníky. Hráč s největším počtem bodů slávy vyhrává hru.

Mnoho století po zániku aztécké civilizace, která trosky Teotihuacnu poprvé objevila, se k nebi stále tyčí Pyramida Slunce jako memento slávy dávných dob.    
Autor hry Daniele Tascini
Jazyk ENG
Počet hráčů 1-4
Herní doba 90-120 min
Minimální věk 14+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Teotihuacan: City of Gods

Teotihuacan: City of Gods

Strategická desková hra

Rozšíření strategické deskové hry  Teotihuacan: City of Gods

Podobné zboží

Roloval nahoru